Marek Szylkin
Telefon: 662 162 799
E-mail: marek.szylkin@media-service.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
w dniach:

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00Nieruchomości Sulechów

tel. 662 162 799
tel. (68) 385 94 39


NOWE MIESZKANIA DEWELOPERSKIE
KRĘŻOŁY, OSIEDLE W OGRODACH


Przedstawiamy Państwu kontynuację Os. W Ogrodach, usytuowanego przy ul. Anyżowej, które powstaje w Krężołach, gmina Sulechów. Inwestycja obejmuje cztery etapy, obejmujące łącznie budowę 12 budynków wielorodzinnych. Specjalnie dla Państwa zaprojektowana została ekskluzywna zabudowa – o charakterze willowym, skierowana do osób, które cenią sobie kameralność, swobodę i dużą ilość zieleni.
Budynki usytuowano tak, aby duże odległości pomiędzy nimi zapewniały mieszkańcom poczucie niezależności, cecha ta wyróżnia naszą inwestycje, w odróżnieniu od innych. Przemyślana lokalizacja gwarantuje prywatność, a także wpływa pozytywnie na komfort mieszkania. Osiedle cechuje nowoczesna, a zarazem zrównoważona architektura, która została tak zaprojektowana, aby wkomponować się w otoczenie.

Kameralny charakter, duża ilość zieleni, place zabaw dla najmłodszych oraz skwery czynią osiedle przyjaznym i bezpiecznym dla najmłodszych. Mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji wnętrza i wykończenia.

Planowane są powierzchnie mieszkań:
  • około 77 mkw (4 pok.)
  • około 59 mkw (3 pok.)
  • około 50 mkw (2 pok.)
  • około 36 mkw (1-2 pok.)

Pierwszy etap inwestycji, polegać będzie na wybudowaniu trzech trzy kondygnacyjnych ( dwu piętrowych) budynków wielorodzinnych, w budynku znajdować się będzie do 12 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

  • Tereny Zielone
  • Indywidualne Ogródki
  • Pow. od 376 do ok.77 mkw
  • Wysoki standard
  • Dogodna lokalizacja
  • Nowoczesna architektura


Do każdego mieszkania przynależeć będzie cześć wspólna pomieszczenia technicznego z przeznaczeniem na rowery, wózki itp. oraz miejsce postojowe zlokalizowane na zewnętrznym parkingu. Dbając o komfort mieszkańców, każdy z nowo powstałych budynków tworzyć będzie odrębną i niezależną wspólnotę. Lokale posiadają duże balkony z widokiem na zagospodarowany zielenią ogród, skwer oraz plac zabaw dla dzieci, a widok z drugiej części mieszkania będzie obejmował teren parkingu. Do mieszkań usytuowanych na parterze budynków przynależeć będą indywidualne ogródki.Projektując inwestycję zadbano o drogi i komunikację wewnętrzną, oświetlenie terenu oraz boksy na odpady komunalne. W tym etapie inwestycji boksy zostały tak zaprojektowane, aby stworzyć dodatkową zadaszoną przestrzeń do przechowywania w sezonie letnim np. rowerów. Kupujący nie ponosi kosztów związanych z wynagrodzeniem biura i dodatkowo otrzymuje możliwość bezpłatnego skorzystania z pomocy doświadczonych doradców kredytowych, którzy dopasują indywidualnie produkt hipoteczny do jego potrzeb.