O firmie


Biuro Obrotu Nieruchomościami MEDIA SERVICE jest firmą działającą na terenie województwa lubuskiego. Jednakże swoim zasięgiem obejmujemy również rynek nieruchomości województw ościennych, głównie dzięki doskonale rozwijającej się współpracy z biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z różnych miast. Przedmiotem naszego zainteresowania są transakcje sprzedaży, zamiany i wynajmu nieruchomości zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych.

W zakres naszych usług wchodzi badanie stanu prawnego nieruchomości, doradztwo i pomoc w zakresie finansowania, kredytowania i ubezpieczania nieruchomości.

W naszej firmie poświęcamy uwagę każdemu klientowi, zapewniając pełne zaangażowanie, oferując całe nasze doświadczenie i profesjonalizm. Świadczone przez nas usługi zgodne są z Kodeksem Etyki i Standardami Zawodowymi Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej OC, które jest dodatkowym gwarantem bezpieczeństwa transakcji przeprowadzanej przez nasze biura, bo bezpieczeństwo i troska o dobro klienta to nasza najważniejsza dewiza.

Od początku istnienia firmy kierujemy się w swojej działalności troską o dobro Naszego klienta i jego interesów, a osiągamy to dzięki odpowiedniemu wykształceniu, wyspecjalizowanej kadrze i doświadczeniu zawodowemu.

Współpracujemy stale z rzeczoznawcami, zarządcami, innymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami i wreszcie bankami w zakresie rzetelnej i kompleksowej obsługi naszego klienta. Ponadto doradzamy klientom w zakupie nieruchomości według ich potrzeb i spodziewanego dochodu w przyszłości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą deweloperską w Sulechowie.MEDIA SERVICE Biuro Obrotu Nieruchomościami

Sulechów, Armii Krajowej 94, tel.: (068) 385 94 39


Magdalena Krojcig
magdalena.krojcig@media-service.pl
tel. 795 13 12 41


Marek Szylkin
marek.szylkin@media-service.pl
tel. 662 162 799


Robert Lamenta
imsn@op.pl