OS. ZŁOTA ŁĄKA W ZBĄSZYNKU
 Cena 231 975 zł
 Rodzaj oferty Sprzedaż / Mieszkania
 Numer oferty 2339
 Promocje
 Region ZBĄSZYNEK
 Miejscowość ZBĄSZYNEK
 Województwo lubuskie
 Powiat świebodziński
 Pow. całkowita [mkw] 37
 Pow. użytkowa [mkw] 37
 Ilość pokoi 2
 Rodzaj zabudowy BLOK OCIEPLONY
 Rok budowy 2022
 Okna PCV
 Balkon TAK
   Opis   
   Informacje   
   Kontakt   


Eko-Osiedle Złota Łąka w Zbąszynku ! II ETAP już w sprzedaży !

Przedstawiamy Państwu osiedle deweloperskie „ Złota Łąka”, które powstaje w Zbąszynku pomiędzy ulicami Henryka Sienkiewicza i Zachodnią. Inwestycja obejmuje cztery etapy, obejmujące łącznie budowę 10 budynków wielorodzinnych. Specjalnie dla Państwa zaprojektowana została ekskluzywna zabudowa – o charakterze willowym, skierowana do osób, które cenią sobie kameralność, swobodę i dużą ilość zieleni. Budynki usytuowano tak, aby duże odległości pomiędzy nimi zapewniały mieszkańcom poczucie niezależności, cecha ta wyróżnia naszą inwestycje, w odróżnieniu od innych. Przemyślana lokalizacja gwarantuje prywatność, a także wpływa pozytywnie na komfort mieszkania. Osiedle cechuje nowoczesna, a zarazem zrównoważona architektura, która została tak zaprojektowana, aby wkomponować się w otoczenie.

Projektowane powierzchnie mieszkań: 58,75 mkw (3 pok.) oraz 36,88m2 do 38,73m2 (2 pok.) Na życzenia klienta istnieje możliwość połączenia lokali i tym samym zwiększenia ich metraży.

Naszą wizytówką jest wysoki standard jakości w połączeniu z nowoczesnym designem. Jesteśmy solidnym i rzetelnym deweloperem z Sulechowa. Oferujemy naszym klientom mieszkania, które służą im przez lata. Wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone materiały.
W budynkach zastosowano EKOLOGICZNĄ i zarazem EKONOMICZNĄ formę ogrzewania poprzez pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne zmniejszające rachunki za podgrzanie wody i ogrzewanie mieszkań.

Do każdego mieszkania przynależeć będzie część wspólna pomieszczenia technicznego z przeznaczeniem na rowery, wózki itp. oraz miejsce postojowe zlokalizowane na zewnętrznym parkingu. Lokale posiadają duże balkony z widokiem na zagospodarowany zielenią ogród, skwer oraz plac zabaw dla dzieci, a widok z drugiej części mieszkania będzie obejmował teren parkingu. Do mieszkań usytuowanych na parterze budynków przynależeć będą indywidualne ogródki.
Termin realizacji: rozpoczęcie - styczeń 2022 roku, zakończenie - lipiec 2023r.

Prezentowany lokal mieszkalny o pow. użytkowej 36,88m2 położony jest na drugim piętrze budynku, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki z w.c.. Mieszkanie posiadać będzie taras/ogródek (pow. 8,60 m2) ! W cenie znajduje się miejsce parkingowe !

Cena 6290 zł/m2 brutto.

BIURO BEZPŁATNIE ZAPEWNIA KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PRAWNĄ I KREDYTOWĄ ZAKUPU MIESZKANIA !

Wszystkie informacje zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego , a mają jedynie charakter informacyjny
Licencja zawodowa nr 19915

Mapka
Pokaż na Mapie
Google Maps
Czynności
Dodaj do ulubionych
Wyczyść notes
Zanotowane oferty
OS. ZŁOTA ŁĄKA W ZBĄSZYNKU
OS. ZŁOTA ŁĄKA W ZBĄSZYNKU
OS. ZŁOTA ŁĄKA W ZBĄSZYNKU
OS. ZŁOTA ŁĄKA W ZBĄSZYNKU