Mieszkanie deweloperskie w Krężołach przy ul. Anyżowej.
 Cena 352 441 zł
 Rodzaj oferty Sprzedaż / Mieszkania
 Numer oferty 2335
 Promocje
 Region SULECHÓW
 Miejscowość SULECHÓW
 Województwo śląskie
 Powiat zielonogórski
 Pow. całkowita [mkw] 59
 Pow. użytkowa [mkw] 59
 Ilość pokoi 3
 Ilość pięter 2
 Piętro 2
 Rodzaj zabudowy BLOK OCIEPLONY
 Rok budowy 2022
 Balkon TAK
   Opis   
   Informacje   
   Kontakt   


NOWE MIESZKANIA DEWELOPERSKIE OS. W OGRODACH - KRĘŻOŁY UL. ANYŻOWA - OSTATNIE MIESZKANIA W ETAPIE III - ODDANIE KLUCZY GRUDZIEŃ 2022 !

Przedstawiamy Państwu kontynuację Os. W Ogrodach, usytuowanego przy ul. Anyżowej, które powstaje w Krężołach, gmina Sulechów. Inwestycja obejmuje cztery etapy, obejmujące łącznie budowę 12 budynków wielorodzinnych. Specjalnie dla Państwa zaprojektowana została ekskluzywna zabudowa o charakterze willowym, skierowana do osób, które cenią sobie kameralność, swobodę i dużą ilość zieleni.

Budynki usytuowano tak, aby duże odległości pomiędzy nimi zapewniały mieszkańcom poczucie niezależności, cecha ta wyróżnia naszą inwestycje, w odróżnieniu od innych. Przemyślana lokalizacja gwarantuje prywatność, a także wpływa pozytywnie na komfort mieszkania. Osiedle cechuje nowoczesna, a zarazem zrównoważona architektura, która została tak zaprojektowana, aby wkomponować się w otoczenie.

Kameralny charakter, duża ilość zieleni, place zabaw dla najmłodszych oraz skwery czynią osiedle przyjaznym i bezpiecznym dla najmłodszych. Mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji wnętrza i wykończenia.

Planowane są powierzchnie mieszkań: 59 mkw (3 pok.), 36,88 -38,73 mkw (2 pok.) Na idndywidualną prośbę Klienta istnieje możliwość łączenia mieszkań.

Pierwszy etap inwestycji, polegać będzie na wybudowaniu trzech trzy kondygnacyjnych ( dwu piętrowych) budynków wielorodzinnych, w budynku znajdować się będzie do 12 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

Do każdego mieszkania przynależeć będzie cześć wspólna pomieszczenia technicznego z przeznaczeniem na rowery, wózki itp. oraz miejsce postojowe zlokalizowane na zewnętrznym parkingu. Dbając o komfort mieszkańców, każdy z nowo powstałych budynków tworzyć będzie odrębną i niezależną wspólnotę. Lokale posiadają duże balkony z widokiem na zagospodarowany zielenią ogród, skwer oraz plac zabaw dla dzieci, a widok z drugiej części mieszkania będzie obejmował teren parkingu. Do mieszkań usytuowanych na parterze budynków przynależeć będą indywidualne ogródki.

Prezentowany lokal mieszkalny o pow. użytkowej 58,75 m2 położony jest na drugim piętrze budynku, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki z w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie posiadać będzie balkon o pow. 2,50m2 !

Cena 5999 zł/m2 brutto ! Miejsce parkingowe w cenie ! Termin realizacji i wydania kluczy w IV kwartał 2022 roku !

BIURO BEZPŁATNIE ZAPEWNIA PEŁNĄ OBSŁUGĘ PRAWNĄ I KREDYTOWĄ ZAKUPU MIESZKANIA !

Wszystkie informacje zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego , a mają jedynie charakter informacyjny
Licencja zawodowa nr 19915

Mapka
Pokaż na Mapie
Google Maps
Czynności
Dodaj do ulubionych
Wyczyść notes
Zanotowane oferty
Mieszkanie deweloperskie w Krężołach przy ul. Anyżowej.
Mieszkanie deweloperskie w Krężołach przy ul. Anyżowej.
Mieszkanie deweloperskie w Krężołach przy ul. Anyżowej.