Magdalena Krojcig - Pawlik
Telefon: 795 13 12 41
E-mail: magdalena.krojcig@media-service.pl

Marek Szylkin
Telefon: 662 162 799
E-mail: marek.szylkin@media-service.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
w dniach:

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00Nieruchomości Sulechów

tel. (68) 385 94 39
tel. 795 131 241
tel. 662 162 799


Wybierz etap inwestycji

NOWE OS. DEWELOPERSKIE „W OGRODACH”
- BEZCZYNSZOWE MIESZKANIA


Przedstawiamy Państwu pierwsze osiedle deweloperskie „ W ogrodach”, które powstaje na przedmieściach Sulechowa, przy ul. Żurawiej w Krężołach (pomiędzy basenem, a ulicami Siłaczki i Baryki). Specjalnie dla Państwa zaprojektowana została ekskluzywna zabudowa – o charakterze willowym, skierowana do osób, które cenią sobie kameralność, swobodę i dużą ilość zieleni.

Budynki usytuowano tak, aby duże odległości pomiędzy nimi zapewniały mieszkańcom poczucie niezależności, cecha ta wyróżnia naszą inwestycje, w odróżnieniu od innych. Przemyślana lokalizacja gwarantuje prywatność, a także wpływa pozytywnie na komfort mieszkania. Osiedle cechuje nowoczesna, a zarazem zrównoważona architektura, która została tak zaprojektowana, aby wkomponować się w otoczenie.
Kameralny charakter, duża ilość zieleni, plac zabaw dla najmłodszych oraz skwery czynią osiedle przyjaznym
i bezpiecznym dla najmłodszych. Mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji wnętrza
i wykończenia.

Planowane są powierzchnie mieszkań:
  • około 72 mkw (4pok.)
  • około 54-59mkw (3pok.)
  • około 50 mkw (2 pok.)
  • około 37mkw (1-2 pok.)
Drugi etap inwestycji, podzielony został na dwa zadania, z których każde polegać będzie na wybudowaniu trzy kondygnacyjnych ( dwu piętrowych) budynków wielorodzinnych, w budynku znajdować się będzie do 9 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

Do każdego mieszkania przynależeć będzie cześć wspólna pomieszczenia technicznego z przeznaczeniem na rowery, wózki itp. oraz miejsce postojowe zlokalizowane na zewnętrznym parkingu. Dbając o komfort mieszkańców, każdy z nowo powstałych budynków tworzyć będzie odrębną i niezależną wspólnotę. Dla bardziej wymagających klientów dodatkowo przewidzieliśmy garaże. Lokale posiadają duże balkony z widokiem na zagospodarowany zielenią ogród, skwer oraz plac zabaw dla dzieci, a widok z drugiej części mieszkania będzie obejmował teren parkingu. Projektując inwestycję zadbano o drogi i komunikację wewnętrzną, oświetlenie terenu oraz boksy na odpady komunalne. W tym etapie inwestycji boksy zostały tak zaprojektowane, aby stworzyć dodatkową zadaszoną przestrzeń do przechowywania w sezonie letnim np. rowerów. Główny pas drogowy przy ulicy Żurawiej został przebudowany (polbruk, chodniki, pełne uzbrojenie terenu).

Cena mkw mieszkania została ustalona na poziomie 2990zł brutto( w tym podatek VAT 8% wg obowiązującej ustawy ), jest to kwota niewygórowana pozwalająca na niższe raty w banku.

Kupujący nie ponosi kosztów związanych z wynagrodzeniem biura i dodatkowo otrzymuje możliwość bezpłatnego skorzystania z pomocy doświadczonych doradców kredytowych, którzy dopasują indywidualnie produkt hipoteczny do jego potrzeb.