Magdalena Krojcig - Pawlik
Telefon: 795 13 12 41
E-mail: magdalena.krojcig@media-service.pl

Marek Szylkin
Telefon: 662 162 799
E-mail: marek.szylkin@media-service.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
w dniach:

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00Nieruchomości Sulechów

tel. (68) 385 94 39
tel. 795 131 241
tel. 662 162 799


APARTEMENTY PRZY TKACKIEJ


Od kilku lat obecni jesteśmy na rynku Lubuskim. Jako deweloper w Sulechowie zrealizowaliśmy inwestycje na jego terenie, jest to min.: „Osiedle w ogrodach” / Krężoły. Staramy się, aby nasze budynki charakteryzowała nowoczesna architektura, funkcjonalność zaaranżowanych przestrzeni oraz atrakcyjna lokalizacja. Terminowość realizacji, wysoka jakość wykonania budynków, a także przywiązanie dużej wagi do aranżacji części wspólnych .
W centrum miasta przy ulicy Tkackiej (w pobliżu Tesco , Biedronki , PKS) powstanie nowoczesna inwestycja:
APARTAMENTY PRZY TKACKIEJ.

Lokalizacja obiektu jest idealna dla osób ceniących dostęp do miejskiej infrastruktury. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, punkty handlowe i usługowe. Apartamenty PRZY TKACKIEJ to siedmiokondygnacyjny, jednoklatkowy blok w kształcie zbliżonym do kwadratu z windą, podziemną wydzieloną powierzchnią na duże komórki lokatorskie i pomieszczenia do wspólnego użytku właścicieli spełniające funkcję wózkowni i rowerowni. Do każdego mieszkania przynależy okazały balkon starannie wykończony balustradą szklaną, nadając inwestycji nowoczesną architekturę.

Wykończone z niezwykłą elegancją części wspólne, a także starannie zaprojektowana zieleń i plac rekreacyjno-parkingowy sprzyjać będą podniesieniu komfortu życia mieszkańców.

Budynek to 49 lokale mieszkalne:
  • Metraż: od 37,49 m2 (2 pokoje z aneksem kuchennym) do 63,72 m2 (4 pokoje w jednym poziomie) lub apartamenty powstałe z połączenia mieszkań od 84m2 do 110 m2.
  • Do mieszkań są przypisane komórki lokatorskie.
  • Wyposażenie budynku: zbiorcza instalacja telewizji naziemnej i satelitarnej, instalacja telewizji kablowej, instalacja internetowa.
  • Materiał budowlany: zdrowa cegła wapienno-piaskowa, ocieplenie-styropian gr. 20 cm, tynki zewnętrzne sylikonowe.
Termin realizacji: rozpoczęcie to wrzesień 2018, a zakończenie sierpień 2020r.

Naszą wizytówką jest wysoki standard jakości w połączeniu z nowoczesnym designem. Jesteśmy solidnym i rzetelnym deweloperem z Sulechowa. Oferujemy naszym klientom mieszkania, które służą im przez lata. Wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone materiały.

Budujemy mieszkania, które harmonijnie współgrają z otoczeniem. Projektujemy elementy małej architektury tak, żeby stanowiły nieodłączny element otaczającej inwestycję natury.
Atrakcyjne położenie naszej inwestycji zapewnia szybki i sprawny dojazd/dojście do każdej części miasta. Lokalizacja w pobliżu bogatej infrastruktury miejskiej, dostępu do szkół, przedszkoli czy sklepów to cechy charakterystyczne naszych inwestycji. Dla przyszłych mieszkańców, to oszczędność cennego czasu.