Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w Sulechowie. Bardzo dobra lokalizacja w niedużej odległości od centrum miasta, szkół, przedszkoli, sklepów, marketów oraz terenów zielonych. Forma własności mieszkania to pełna własność z księgą wieczystą. Lokal mieszkalny o pow. 68,50 m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, w.c. oraz przedpokoju. Mieszkanie o układzie rozkładowym, bardzo ciepłe i słoneczne. W mieszkaniu okna wymieniono na PCV(poza kuchennym), instalacja elektryczna miedziana. Do lokalu przynależy komórka lokatorska. Bardzo dobra lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum jak również wyjazdu na drogę S3!
Niskie stałe koszty utrzymania - 470zł/mc ( w tym: zaliczka na centralne ogrzewanie w formie ryczałtu, fundusz remontowy oraz opłaty do zarządcy, wywóz śmieci 1os.).
NIE ZWLEKAJ I UMÓW SIĘ NA OGLĄDANIE NIERUCHOMOŚCI W BIURZE „MEDIA SERVICE” !
Wszystkie informacje zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego , a mają jedynie charakter informacyjny
licencja zawodowa nr 19915