Magdalena Krojcig - Pawlik
Telefon: 795 13 12 41
E-mail: magdalena.krojcig@media-service.pl

Marek Szylkin
Telefon: 662 162 799
E-mail: marek.szylkin@media-service.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
w dniach:

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00Nieruchomości Sulechów

tel. (68) 385 94 39
tel. 795 131 241
tel. 662 162 799


NOWE DOMY JEDNORODZINNE
W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ


Przedstawiamy Państwu osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej „Zielony Zakątek”. Inwestycja zakłada budowę ośmiu domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych w Krężołach przy ulicy Anyżowej ( w pobliżu basenu i Os. deweloperskiego „W Ogrodach”). Deweloperem jest firma Euro Construct, która swoje doświadczenie w zakresie świadczenia usług budowlanych zdobyła na rynkach zagranicznych.
Budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej składają się z dwóch kondygnacji (parter, poddasze). Wydzielono w nich strefy użytkowe: część mieszkalną, dzienną mieszczącą się na parterze oraz strefę nocną znajdującą się na poddaszu. Nieruchomości posiadają takie same parametry techniczne i kolorystykę. Powierzchnia użytkowa każdego budynku to 99,46 mkw, powierzchnia garażu to 18,29 mkw, istnieje możliwość adaptacji garażu na powierzchnię mieszkalną.


Budynki wykonane zostaną w standardzie deweloperskim, natomiast wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferyjemy również możliwość wykończenia w standardzie „pod klucz”. „Zielony Zakątek” to inwestycja deweloperska cechująca się wysoką jakością użytych materiałów budowlanych, zapewniająca trwałość i solidność zakupionej nieruchomości.Działki, na których położone są nieruchomości, mają powierzchnię od 390 m2 do 420 m2, dzięki czemu każdy z Klientów będzie mógł cieszyć się urokami własnego ogródka.

Nowoczesna architektura, połączona z funkcjonalnością zaprojektowanych pomieszczeń, ma za zadanie podnieść komfort i swobodę mieszkania.

Cena budynku w zabudowie bliźniaczej została ustalona na poziomie 334 000 zł brutto.

Każdy z klientów otrzymuje możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych doradców kredytowych.